19 Mayıs’ta evleniyorlar

Altı aydır aşk yaşayan “Yer Gök Aşk” dizisinin başrol oyuncuları Birce Akalay ile Murat Ünalmış, evlilik tarihlerini belirledi

Çift, Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramında yani 19 Mayısta dizi çekimlerinin yapıldığı Kapadokyada bir kır düğünüyle yaşamlarını birleştirmeyi planlıyor.

Milliyet Cadde’de yer alan habere göre; Dizi öncesi dansçı bir genç kızla birlikte olan Ünalmış çekimler için Kapadokyaya gittiğinde, 2004 Türkiye 3. Güzeli olan Birce Akalaya âşık olmuştu.

Ünalmış hemen ilişkisini noktalayıp Akalayla birlikte olmaya başladı ve çift kısa süre sonra da evlilik kararı aldı. Set dışında sürekli el ele göz göze olan çiftin ilişkilerine ailelerinin de büyük destek verdiği belirtildi.

Ünal…

Haberin Kaynağı: Posta – Rss(Magazin)

Konu ile ilgili olarak, arama motorları tarafından sayfaya gelen ziyaretçiler genellikle; birçe akalay kiminle evli, birce akalay kimle evli, birce akalaykiminle evli, gamze İğdiroğlu evlendi, birce akalay kiminle evlendi, birce akalay kimle evlendi, murat ünalmış kimle evli 2014, gecce murat unalmıs bırceye, murat ün almış kimle sevgili, Sarp levendoglu kımınle evloı, gibi kelime ve cümle gruplarını aramıştır.

Comments

  1. ismet says:

    bakidan yaziram men ismetem .filminizi cox beyenirem…

Görüş Bildirin

*


*