İki yıllık aşka son

“Çemberimde Gül Oya” dizisiyle ünlenen Mehmet Ali Nuroğlu ile “Melekler Korusun”un Özgür kızı olarak yıldızı parlayan Selin Şekerci’nin iki yıllık aşkı bitti

Şekerci, ilişkisinin bittiğini facebooktan da ilan etti ve ilişki durumunu İlişkisi yok olarak değiştirdi. Milliyet’in haberine göre, geçen yıl el ele görüntülen çiftin, Şekercinin İzmirde dizi çekimlerine başladıktan sonra arasının iyice açıldığı öğrenildi.

İzmirli olan Şekerci, Nuroğluna Çemberimde Gül Oyayı izlerken hayran olduğunu belirtmiş ve ilişkisinin nasıl başladığını Mehmet Aliye ne kadar âşık olduğumu annem de biliyordu.

Dizide ne zaman çıksa Seninki çıktı diye bana sesleniyordu. İstanbula taşındıktan sonra evlerimizin birbirine çok yakın olduğunu öğrendim ve…

Haberin Kaynağı: Posta – Rss(Magazin)

Konu ile ilgili olarak, arama motorları tarafından sayfaya gelen ziyaretçiler genellikle; mehmet ali nuroğlu kiminle evlendi, selin şekerci kiminle evlendi, Selin Şekerci Evlimi, selin sekerci evlendi, selin şekerci ve mehmet ali nuroğlu evlendi, selin şekerci kiminle beraber, selin şekerci evli mi, selin şekerci kimle beraber, gamze iğdiroğlu evlendi, selin şekerci kiminle evli, gibi kelime ve cümle gruplarını aramıştır.

Görüş Bildirin

*


*