Tarık Tarcan Nerede ?

Bir dönemin en ünlü jönü Tarık Tarcan oyunculuğu bırakma sebebini, küskünlük olarak açıkladı.

Bugün 51 yaşında olan Tarcan, 1988 yılında çekilen ‘Yaprak Dökümü’ adlı dizide ‘Şevket’i canlandırmıştı. ‘Fahriye Abla’, ‘Kadının Adı Yok’, ‘Işıklar Sönmesin’ gibi çok sayıda sinema filminde rol alan Tarcan, erken yaşta oyunculuğa küstüğü için pişman olduğunu belirtip, yakında yeni projelerle sevenlerinin karşısına çıkacağını müjdeledi. Sabah gazetesinin haberine göre; Tarcan, şunları söyledi: “İlk ‘Yaprak Dökümü’nü, ‘Dudaktan Kalbe’yi ben oynadım. Ama o dönemlerde diziler yıllarca sürmezdi. Günümüzde oyuncular neredeyse yalı satın alacak kadar para kazandılar. Ben çok erken yaşta veda etmişim. Bu kadar çabuk küsüp gitmek hataymış.” Internethaber

Konu ile ilgili olarak, arama motorları tarafından sayfaya gelen ziyaretçiler genellikle; tarik tarcan kimle evli, tarık tarcan, tarık tarcan kiminle evli, anything, tarik tarcan kiminle evli, tarik tarcan nerde, tarik tarcan vikipedi, tarık tarcan vikipedi, tark tarcan eşi, gibi kelime ve cümle gruplarını aramıştır.

Comments

 1. özlem says:

  Merhaba,Ben 41 yaşında Ankarada yaşayan bir bayanım ve Tarık Tarcan’ı çok seviyorum. Onu yakından tanımayı çok istiyorum.Yaşadıgım bir olay var ve o günden sonra iç sesimi dinlemem gerektigini anladım ve çılgıncada olsa bunu yapmalıyım diye düşünüyorum.Ben normalde sabah programlarını takip etmem,edemem çünkü çok yogun çalışıyorum hiç zamanım yok. Ogün annem rahatsızdı ve ilaçlarını eve getirdim.Tv.de Tarık beyi gördüm birkaç dakika onu dinledim ve hiç yanılmadıgımı anladım.Çünkü o tam bir beyfendiydi.Ben yıllarca ona hayran yaşarken tam karşımda duruyordu ve ogün tesadüf eseri ben tv izleme fırsatı bulmuştum.Bu önemli bir mesajdı benim için;demekki onu unutmamam gerekiyordu ve evren benim onu bulmam için bizi ekranda buluşturmuştu.Ne bileyim belkide ben abartıyorum. Ama ogünden beri Bozburuna gidip onun karşısına dikilmeyi cesurca seni seviyorum demeyi istiyorum. Bu çok çılgınca bir harekette olsa hayat çok kısa ömür denen şeyde ne derler,küçükmü düşerim,ya beni redederse düşüncelerinin beynimi kemirmesine izin vermeyeceğim o anı yaşamak benim için çok önemli. Hayattan ancak böyle zevk alır insan bu şekilde platonik bir aşk bu yaşta yaşanırmı hiç diyenlerde oluyor ama içimdeki çocugu durduramıyorum. Onu görmeye Bozburuna gidecegim ve beni tanımasını mutlaka gerçekleştirecegim varlıgımdan haberdar olması ve bu dünyada onu ömür boyu sevecek bir kalp oldugunu bilmesini istiyorum…Sevgiyle ve saglıkla kalın..

  • yakup says:

   BEN TARIK TARCANI İYİ TANIRIM ORAYA GİDERSEN SENİ HİÇ ACIMADAN İYİCE BİR BECERİR MNA KOR YANİ GENÇ KIZZ

   • yakup says:

    SENDE BİR DÖNEME DAMGASINI VURMUŞ DANSÖZ ÖZLEM SAVAŞIN TA KENDİSİSİN ŞUNU BİLKİ TARIK TARCAN KARDA YÜRÜYÜP İZİNİ BELLİ ETMEZ YASEMİN KOŞALA KAYIP ONUN AĞZI ÇOK KOKARDI HÜLYA AVŞARA KAYIP MINCIĞI ÇOK KILLIYDI ÇOK KERE İMZA İSTEYEN KOKOŞLARA KAYARDI TARIK ABİM YAKINDA DİZİSİ BAŞLIYOR AYDAN ŞENEREDE KAYACAKTIR MUHAKKAK GÖRECEKSİNİZ……ŞANSINI ZORLAMA ÖZLEMCİK…..

Görüş Bildirin

*


*