Magazin Gazetesi

Amine Gülşe’den ağabeyine 1 milyonluk hediye!

2014 Türkiye Güzeli ve oyuncu Amine Gülşe’nin ağabeyi Şahan Gülşe, nişanlısı Stefanie Duarte ile dünyaevine girdi. Mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaşan Gülşe’nin, düğün hediye olarak ağabeyine 150 bin dolarlık (1 milyon TL’lik) ev aldığı öğrenildi.

Amine Gülşe’den ağabeyine 1 milyonluk hediye!

Ünlü futbolcu Mesut Özil’in eşi 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe’nin ağabeyi Şahan Gülşe, sevgilisi Stefanie Duarte ile nikah masasına oturdu. Amine Gülşe abisi Şahan Gülşe için masraftan kaçınmadı ve çifte İsveç’ten 150 bin dolarlık (1 milyon TL’lik) bir ev alarak hediye etti.

MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe, evlendikten sonra sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başladı. Gülşe, abisinin nikahından bir görüntü paylaşarak şu notu düştü:

“Mrs & Mr Gülşe Öyle mutluyum ki bugün biricik abim @sahangulse evlendi. Güzeller güzeli @stefanieduarte su gibiydi beyazlar içinde. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah bir ömür boyu birbirinize böyle güzel bakarsiniz. Sizi çok seviyorum.”

AMİNE GÜLŞE GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ

Amine Gülşe ışıltılı uzun elbisesiyle göz doldurdu. Kızı ile birlikte fotoğrafını paylaşan Gülşe, nikahtan video ve fotoğraflar paylaşmayı da ihmal etmedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ