Magazin Gazetesi

Eski eşi tarafından 20 milyon TL dolandırılan ünlü şarkıcı isyan etti!

Halk müziği sanatçısı Songül Karlı, önceki gün kendisini görüntüleyen muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eski eşi Metin Yüncü’ye sitem eden Karlı, “Adam olsa benim paramı yemez” diyerek isyan etti.

Eski eşi tarafından 20 milyon TL dolandırılan ünlü şarkıcı isyan etti!

Normalleşme sürecinin bitmesiyle tatile çıkan ünlü şarkıcı Songül Karlı, önceki gün kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Eski eşi hakkında konuşan Karlı, zehir zemberek ifadelerde bulundu.

“ADAM OLSA PARAMI YEMEZ”

Uçankuş muhabirinin sorularını yanıtlayan Karlı, eski eşinin kendisini 20 milyon TL dolandırdığını söyleyerek, “Ben elimi eteğimi çektim, söylemem gerekenleri de söyledim. Benlik bir şey yok. Paramı versin rahat etsin. Dişimle, tırnağımla kazandım. Ben köy köy gezdim. Adam olsa benim paramı yemez” dedi.

“BEN DE ŞİDDETE MARUZ KALDIM”

Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı yönündeki haberler hakkında da konuşan Karlı, sözlerine şöyle devam etti: “Ben bir havaalanında karşılaşmıştım onunla (Ozan Güven ile)… ‘Merhaba’ dedim, çok sinirliydi. Tiyatrocuların geneli sempatiktir, tatlıdır. Ona da çok şaşırmadım. Hiç hoş değil. En fazla kapıyı çarpıp gidersin, evi terk et dersin. Ben de şiddete maruz kaldım. Öyle çok büyük şiddet değildi.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ