Magazin Gazetesi

Hadise’den Ozan Güven’e sert tepki: Eziksiniz

Güzel sanatçı Hadise, şiddet iddialarıyla gündeme bomba gibi düşen Ozan Güven hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Hadise Twitter üzerinden; “Kadını aşağılayan, kendi komplekslerinden, ezik hallerinden kadını yerle bir eden bu erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var: EZİKSİNİZ!” ifadelerini kullandı.

Hadise’den Ozan Güven’e sert tepki: Eziksiniz

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u evinde 1 saat boyunca darp ettiği ileri sürülen oyuncu Ozan Güven’e sanat camiasından tepkiler çığ gibi büyüyor. 

Son olarak Hadise de konuya ilişkin Twitter hesabı üzerinden sert açıklamalarda bulundu.

“EZİKSİNİZ”

Türkiye’de her gün kadınlar şiddete uğruyor. Bıçakla ölen, kurşunla ölen, balkondan atılan kaç tane kadının daha ölümüne şahit olacağız?

Midem bulanıyor erkeklerin kadınlara uyguladıkları her türlü şiddetten! Bir kadınla bir ilişki yaşıyorsan o senin malın değil! O birinin kızı, kardeşi, ablası, arkadaşı.

Kadını aşağılayan, kendi komplekslerinden, ezik hallerinden kadını yerle bir eden bu erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var: EZİKSİNİZ!

Hayatınızda ne yaşadıysanız, neyse sorununuz önce çözün ondan sonra bir kadınla ilişki yaşamaya başlayın! Kadınlar sizin sorunlarınızın ilacı ya da egonuzu tatmin edecek oyuncağınız değil.

Bir ilişkide dört duvar arasında neler oluyor bilemeyiz. Her aşkın hikayesi, tartışmaları, kavgaları farklıdır AMA NE OLURSA OLSUN kadına EL KALDIRAMAZSIN.

NOKTA.

Y E T E R.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ