Magazin Gazetesi

‘İtalyan mutfağı asla kıyaslanamaz’

Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, dün YouTube hesabından yeni bir video yayınladı. Yemek kültürlerini karşılaştıran Subaşı, İtalyan mutfağının, dünyanın en iyisi olduğu dile getirdi. Subaşı, konuyla ilgili “İtalyan mutfağı asla kıyaslanamaz. En iyi ürünlere sahip” şeklinde konuştu

‘İtalyan mutfağı asla kıyaslanamaz’

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdıktan sonra Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açtı. Günlük yaşantısını takipçileriyle paylaşan Subaşı, dün YouTube hesabından yeni bir video yayınladı.

Tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsten korunmak adına sevgilisiyle kendisini evde karantinaya alan Subaşı, videosunda yemek yediklerini anlara yer verdi.

“KEBAP İSRAİL’DE DE VAR”

Subaşı, sevgilisinin “Geleneksel Türk yemeğiniz nedir?” sorusuna, “Patlıcan. Kebap demiyorum çünkü kebap İsrail’de de var” yanıtını verdi.

“İTALYAN MUTFAĞI ASLA KIYASLANAMAZ”

Guido Senia ile yemek kültürlerini karşılaştıran Subaşı, İtalyan mutfağının, dünyanın en iyisi olduğu dile getirdi. Şeyma Subaşı, konuyla ilgili “İtalyan mutfağı asla kıyaslanamaz. En iyi ürünlere sahip” şeklinde konuştu. 

Subaşı, “Biz yemeklere bolca zeytinyağı, sarımsak ve domates koymayı severiz” dedi. Sevgilisi Guido Senia ise Subaşı’nın sözlerine destek verdi.

“AĞZININ TADINI BİLSEN…”

Öte yandan şarkıcı Demet Akalın, Subaşı’nın İtalyan mutfağının en iyisi olduğunu söylemesine tepki göstererek, “Ağzının tadını bilsen burnunun b.kunu yerdin” ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde çok konuşulacak açıklamalarda bulunmuştu. Subaşı, virüsü ilk başlarda ciddiye almadığını ve Türkiye’ye ulaşmadan önce Phuket, Londra ve Beyrut’a gittiğini söylemişti.

Sevgilisiyle Türkiye’ye geldikten sonra Guido ile bir partiye gittiklerini anlatan Subaşı, ardından hastaneye çağrıldıklarını ve test yapıldıktan sonra kendilerini karantinaya aldıklarını açıklamıştı.

Öte yandan Subaşı, bir süredir evde olmanın kendisini olgunlaştırdığını söylemişti.

  • 'TÜRK ÖRF VE ADETLERİNE TERS AMA…'
    ‘TÜRK ÖRF VE ADETLERİNE TERS AMA…’
  • ŞEYMA'NIN DEMET SESSİZLİĞİ
    ŞEYMA’NIN DEMET SESSİZLİĞİ
24 SAATGÜNÜN ÖZETİ

24 saat

24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ