Magazin Gazetesi

ÖDENEK HAVUZU YAPALIM!

ÖDENEK HAVUZU YAPALIM!

Periodontoloji Uzmanı Dr. Dt. Buket Kılınç ve ünlü televizyoncu Anıl Budak’ın ‘Bildiğin Gibi Değil’ programına sanatçı Songül Karlı katıldı. Karlı, iptal olan projelerle ilgili çözüm önerisi sundu

Her Çarşamba Saat 22.00’da FIX Radyo da ‘Bildiğin Gibi Değil’ programıyla dinleyicilerinin karşısına çıkan Dr. Buket Kılınç ve Anıl Budak bu hafta başarılı sanatçı Songül Karlı’yı ağırladı.

A’dan Z’ye birçok konunun konuşulduğu programda pandemi döneminde iptal olan sahne çalışmalarına değinen Karlı, kendisinin de 8 projesinin iptal olduğunu ifade ederek, ‘‘Konserler bizim hayatımızı devam ettirdiğimiz alanlar. Arkamızda da sazlarımız var. Bu çocukların hepsi günlük para kazanarak geçiniyorlar. Şu an da gerçekten büyük sıkıntı var. Benim de bir çözüm önerim var. Bir ödenek havuzu yapalım. Maddi durumu iyi olan sanatçılar bu havuza bütçelerinin yettiği gönüllerinden koptuğu kadar para koysunlar. Bu ödenek havuzuyla da müzisyenlere katkı sağlansın’’ dedi.

EKRANI ÇOK ÖZLEDİM

Televizyon ekranlarını da çok özlediğini ifade eden Songül Karlı, ‘‘Ekranlara dönmeyi çok istiyorum. Kameralar önünde evde olduğumdan bile daha rahatım. Çok da ciddi bir çevrem var ama istediğim proje bir türlü gelmedi. Doğru proje geldiğinde ekranlara döneceğim’’ şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ