Magazin Gazetesi

‘Yakında güzel bir ekiple başlayacağız’

Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz sene çıkardığı “Dış Güzellik Yasaklansın Ruh Güzelliğine Geçelim” adlı kitabının sinemaya uyarlanacağını açıkladı. Sakallıoğlu, “Ben çoktan oyuncu seçimini yaptım, hepsinin de haberi var. Hepsi ile tek tek konuştum. Yakında çok güzel bir ekip ile başlayacağız” dedi

‘Yakında güzel bir ekiple başlayacağız’

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Kenan Doğulu, geçtiğimiz akşam yazın ilk konserinde müzik şöleni yaşattı. Komedyen ve oyuncu Yasemin Sakallıoğlu da etkinliğe katılan isimler arasındaydı.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sakallıoğlu, “Çok heyecanlıyım. Kenan Doğulu’nun ‘Doktor’ şarkısını çok seviyorum. Ben de haftaya Maximum Uniq Açıkhava’da çıkacağım, o yüzden heyecanlıyım. Kendi sıramı bekliyorum.” dedi.

Geçtiğimiz sene çıkardığı “Dış Güzellik Yasaklansın Ruh Güzelliğine Geçelim” adlı kitabının sinemaya uyarlanacağını dile getiren Yasemin Sakallıoğlu, “Ben çoktan oyuncu seçimini yaptım, hepsinin de haberi var. Hepsi ile tek tek konuştum. Yakında çok güzel bir ekip ile başlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Muhabirlerin “Yaz turneleriniz var mı?” sorusuna yanıt veren ünlü oyuncu, “Temmuz ayında Ayvalık, Çeşme, Bodrum… Geziyorum.” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz röportajda, “Ehliyetimi alacağım. İstanbul trafiği hazır olsun!” diyen Sakallıoğlu, “Arabayı da, ehliyeti de aldık. İstanbul trafiğine ben hazır değilim. Henüz çok deneyimli bir şoför değilim. Bir yerde belki de araba ile karşınıza çıkarım.” diyerek, güldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ