Magazin Gazetesi

Kerem Bürsin’in kaslarına Hande Erçel kayıtsız kalamadı

“Sen Çal Kapımı” dizisinde partner olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, yakaladıkları uyumla sık sık gündeme geliyor. Son olarak Bürsin’in paylaştığı kaslı kareye Erçel kayıtsız kalamadı, yaptığı yorumla yine olay oldu.

Kerem Bürsin’in kaslarına Hande Erçel kayıtsız kalamadı

Aynı dizide başrolü paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, son dönemlerde sık sık gündeme geliyor. Dizideki performansları ve uyumlarıyla kendilerinden söz ettiren Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sosyal medya üzerinden de bu uyumu gösterdikleri paylaşımlarda bulunuyor. Özellikle dizi çekimi sırasında yaptıkları paylaşımlarla takipçileriyle etkileşim halinde olan ikiliden Kerem Bürsin, spor salonunda çalışma yaparken çekilmiş bir karesini paylaştı ve kaslarını ortaya çıkardı.

HANDE TEPKİSİZ KALMADI

Bürsin’in bu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni gelirken yapılan yorumlar arasında Hande Erçel’in de bulunması dikkat çekti. Erçel dizideki partnerinin bu karesine emojilerden oluşan bir yorumda bulundu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında son dönemlerde sık sık aşk iddiası çıkıyor. Öyle ki Erçel ve Murat Dalkılıç aşkının bitme sebebi olarak Kerem Bürsin gösteriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ