Magazin Gazetesi

Mehmet Ali Erbil’den hayranlarına çağrı

Geçen yıldan beri sağlık sorunlarıyla boğuşan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ilk kez bir canlı yayına katıldı. Tedavisine evde devam edildiği için sokağa çıkamayan Erbil, sevenlerine de “Evde kal” çağrısında bulundu.

Mehmet Ali Erbil’den hayranlarına çağrı

Uzun süredir kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ilk kez dostu Tolga Yüce’nin Instagram’daki Tek Hece adlı programın konuğu oldu. Snob Magazin’in haberine göre; Canlı yayında konuşan Erbil, “Ben evdeyim, siz de evde kalın. İyiyim çok şükür” diyerek hayranlarına seslendi.

“KENDİME GELMEME ÇOK AZ KALDI

Erbil, sokağa çıkma yasağından haberi olmadığını da söyledi. Her geçen gün biraz daha iyi olduğunu ifade eden Erbil, “Kendime gelmeme çok az kaldı. Evde tedavim devam ediyor. Güzel günler gelecek. Sevenlerimden evde kalmalarını istiyorum. Ben evde kalıyorum sizde evde kalın” şeklinde konuştu.

Yakın dostu sanatçı Ercan Avşar ve Ümit Okur’un da yayını izlediğini gören Erbil, arkadaşlarına takılarak “Aman hiç eksik kalmayın. Bunları yayına alma” diyerek sevenlerini güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ