Magazin Gazetesi

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel arasında Merve Boluğur krizi!

Bir süredir sevgilisi Hande Erçel’le evde karantinada olan Murat Dalkılıç, hayranlarıyla canlı yayın üzerinden buluştu. Bir takipçisi Dalkılıç’a “Merve Boluğur için yazdığınız ‘Kırk Yılda Bir Gibisin’ şarkısını söyler misiniz?” diye mesaj atınca ise kıskançlık krizi yaşandı.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel arasında Merve Boluğur krizi!

Şarkıcı Murat Dalkılıç, önceki akşam sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaptı. Takvim’in haberine göre; Dalkılıç’a bir takipçisi “Merve Boluğur için yazdığınız ‘Kırk Yılda Bir Gibisin’ şarkısını söyler misiniz?” mesajını yolladı.

NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI!

Eski eşinin adının geçtiği sırada yanında sevgilisi Hande Erçel olan Murat Dalkılıç ise bir an ne yapacağını şaşırdı. Şarkıcı, daha sonra durumu toparladı. Murat Dalkılıç, eski eşi için yazdığı söylemek yerine de Erçel için kaleme aldığı ve “Yandık ya yandık; hey yavrum hey. Sen insansan diğerleri ney” sözleriyle dikkat çeken ‘Müjgan’ şarkısını seslendirdi.

Canlı yayında yaşanan bu kriz sonrası da sosyal medyada Merve Boluğur ile Hande Erçel hayranları atıştı.

NELER YAŞANMIŞTI?

Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, 2015 yılında evlenmiş 2 yıl sonra da yollarını ayırmışlardı. Dalkılıç biten evliliğinin ardından oyuncu Hande Erçel ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Uzun süredir birlikte olan Hande Erçel – Murat Dalkılıç çiftinin ilişkisinin adım adım evliliğe gittiği konuşuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ