Magazin Gazetesi

Tarihi dokusunda unutulmaz düğünlerin boğazdaki adresi Fuat Paşa Yalısı

Tarihi dokusunda unutulmaz düğünlerin boğazdaki adresi Fuat Paşa Yalısı

Tarihin ve modern dünyanın rahatlığı ve lüksü içerisinde buluştuğu, kendinizi özel hissedeceğiniz bir deneyime ne dersiniz?

İstanbul Boğazı’nın kuzey kıyısında yer alan Fuat Paşa Yalısı, 18. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en değerli örneklerinden biri olup aynı zamanda kültürel miras değeri taşıyor. Osmanlı mimari yapısının en iyi şekilde korunarak günümüz teknolojisi ile harmanlandığı, eşsiz boğaz manzaralı Fuat Paşa Yalısı olarak misafirlerimize en üst düzeyde konfor ve lüks imkanlarını sunuyoruz. Nefes kesen boğaz manzarasının yanı sıra, misafirlerimizin memnuniyeti için en ince detayına kadar düşünülmüş otel dekorasyonumuz ile konuklarımızın otelimize attıkları ilk adımdan itibaren etkileyerek tarihi ruhu deneyimlemelerini hedefliyoruz.

Hayatınızı değiştirecek bir düğün günü, yorucu bir günün ardından rahat bir yastığa baş koyduğunuz bir gece ya da sevdiklerinizle birlikte aynı masayı paylaştığınız bir akşam, misafirimiz olduğunuz her an sizin memnuniyetiniz önceliğimiz.

Birçok etkinlik, toplantı ve organizasyona ev sahipliği yapma imkanına sahip olan boğaz manzaralı açık alanlarımız, restoran ve toplantı odalarımız ile tüm ihtiyaçlara yanıt verecek imkanı bulunduruyoruz. Ekipmanlarıyla tam donanımlı salonlarımızda iş toplantıları, ürün lansmanları, basın toplantıları gibi farklı türlerde toplantı ve seminerleriniz için farklı ve tarihi bir deneyim sunuyoruz. Konaklamalı toplantılarınızda ise konuklarınızı Fuat Paşa Yalısı’nın lüks ve rahat odalarında ağırlayabilirken, toplantı aralarında misafirlerinize boğaz esintili terasımızda ya da Atriumda özel ikramlar sunabilirsiniz.

Güvenli Turizm Sertifikamız

Otelimizin her noktasında aldığımız üstün hijyen tedbirleri ile otelimizin her noktasında güvenli bir konaklama deneyimi yaşamanızı hedefliyoruz. HES kodu ile otelimize giriş yapacak konuklarımıza gönül rahatlığı ile konaklayabilecekleri hijyenik ortamlar sunuyoruz.

Her misafirimizi ağırladıktan sonra odalarımızı detaylıca dezenfektasyon işlemleri gerçekleştiriyoruz. Konaklayacak yeni misafirimiz için dezenfekte edilmiş ve özel olarak paketlenen el değmemiş ürünleri kullanımınıza sunuyoruz.

Düğün & Davet

İstanbul’un en özel tarihi mekanlarından biri olan Fuat Paşa Yalısı’nın ayrıcalığında, eşsiz boğaz manzarasının kıyısında görkemli ve özel bir organizasyon…

Hayal ettiğinız özel günleri Fuat Paşa Yalısı ayrıcalığıyla hafızalardan silinemeyecek bir geceye dönüştürme heyecanını paylaşıyoruz. İstanbul’un en güzel boğaz kıyısında evet demek isteyen çiftler için en ince ayrıntısına kadar tasarlanacak düğün, nişan ve kutlama etkinliklerinde kusursuz bir gün geçirmenizi hedefliyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek adına attığınız adımın mekan sahipliğini yapmanın heyecanıyla hafızalardan silinmeyecek bir güne ortak oluyoruz. Gün boyu süren hazırlıklara tecrübemizle eşlik ediyor ve kusursuz anları, eğlenceye dönüştürüyoruz. Hassasiyetle tüm detaylara özen gösterip, düşlediğiniz atmosferi yaratıyoruz. Organizasyon boyunca sizlere
mutfağımızda hazırlanan enfes lezzetler eşlik ediyor, şık sunumlarla misafirlerinizi karşılıyoruz.

Hazırlamış olduğumuz organizasyon paketleriyle size ve sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim yaşatıyoruz.

Paşa Salonu ve Atrium salonlarımızda kendi masalınızın anlatıcısı olacaksınız. Atrium, meşhur merdivenleriyle salona giriş sahnenizi eşsiz kılarken, Paşa Salonu’nu nefes kesen deniz manzarasıyla misafirlerinize ve size muazzam bir deneyim sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ